Prezent dla Niego

Kto nie lubi dostawać prezentów? Nie masz czasu na szukanie i wybieranie, a potrzebujesz prezentu dla niego? U Nas na pewno go znajdziesz. Nasz szeroki, wysokiej jakości asortyment, pozwoli wybrać prezent, który zadowoli każdego Pana.


1. Kabura Vennus Book SOFT – bardzo eleganckie zamykane etui klasy premium wykonane z miękkiego materiału idealnie zabezpieczy telefon podczas upadku. Dzięki wewnętrznej kieszonce na dokumenty Panowie mogą zapomnieć o portfelach.

 

 

 

2. Nakładka Magnetic Armor Vennus – etui wykonane z elastycznego materiału typu TPU, dodatkowo wzmocnione wkładką z tworzywa sztucznego, zapewni ekstremalną ochronę urządzenia. Pokrowiec posiada wycięcia na aparat i porty zewnętrzne, co ułatwi nam korzystanie z urządzenia. Dodatkową zaletą jest wbudowany metalowy element, który idealnie sprawdzi się do naszego uchwytu magnetycznego w samochodzie.

 

 

 

 

3. Vennus Ring Finger Stand – matowe etui wykonane z najlepszej jakości stopu gumy i silikonu stawia ten produkt w klasie PREMIUM. Pokrowce posiadamy w kilku wersjach kolorystycznych, co zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał z którego został wykonany zapewnia nam ochronę przed zarysowaniami, brudem, a także amortyzację podczas upadku telefonu. Dodatkową zaletą tego produktu jest technologia Ring Finger – na tyle etui znajduję się ukryty suwak z którego wysuniemy taśmę i zyskamy asekurację podczas spacerów z telefonem oraz w trakcie wykonywania zdjęć Selfie.