Prezent dla Niej

Każda okazja jest dobra aby dostać wymarzony prezent! A my wiemy jak trudno jest wybrać prezent dla Pań!!! Dlatego podpowiemy co jest Hitem naszej sprzedaży. Poniżej starannie wyselekcjonowana lista produktów, które możemy wręczyć Paniom na każdą okazję!

 

1. Vennus Real Flower – etui silikonowe Vennus Flower to niepowtarzalne etui z klasą. Twój telefon z naszym etui zawsze będzie blisko natury i zawsze będzie trendy. Etui ma zatopione prawdziwe kwiaty, które pozytywnie wpływają na nasze samopoczucie. Dzięki materiałowi TPU z którego został wykonany zyskamy amortyzację podczas upadku i ochronę przed kurzem, brudem i zarysowaniem.

 

 

2. Vennus Power Bank – DP612 8000mAh – kolejną naszą propozycją jest Power Bank Vennus o pojemności 8000mAh wykonany z najwyższej jakości materiałów. Dzięki niedużym rozmiarom bez żadnych problemów zmieścimy go w torebce lub plecaku. Przenośna bateria okaże się niezastąpiona podczas letnich grilli, dłuższych wycieczek rowerowych lub wypadów pod namiot.

 

 

 

3. Vennus Mirror Water Case – etui wykonane z materiału, który zapewni doskonałą ochronę przed uszkodzeniem telefonu podczas upuszczenia. Jest piękne i stylowe – zaprojektowane w ciekawy i niecodzienny sposób sprawi, że Twój telefon będzie wyglądał wyjątkowo. Tekst, który jest umieszczony na odwrocie pozytywnie wpływa na nasze emocje. Poruszający się brokat tworzy niesamowity efekt, a dodatkowo lusterko w kolekcji dream i love sprawi ,że każda Pani będzie mogła poprawić swój make-up.